Ushqim për mace të sterilizuara – Lifestyle Turkey 85 gr

102.00 L170.00 L (-40%)

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

1000 in stock

Gjel Deti – shpend me pak yndyrë që tretet shpejt dhe e përshtatshme për kontrollin e peshës. Trofta është një burim i acideve yndyrore omega-3 që forcojnë lëkurën dhe gezofin, përmirësojnë imunitetin dhe ndihmojnë në ruajtjen e funksionit të duhur të zemrës.

Additional information

Weight 0.05 kg
Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

Komente

Ende nuk ka komente.

Informacion per shitesin

  • Emri i dyqanit Natures Protection
  • Shitësi: Natures Protection
  • Address:
  • No ratings found yet!

Menuja kryesore

Ushqim për mace të sterilizuara - Lifestyle Turkey 85 gr

102.00 L170.00 L (-40%)

Shto në shportë