Snacks për qen/mace-Crab Sticks Lenda

210.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

1000 in stock

Gjeli i detit ka proteina me vlera të larta biologjike dhe aminoacide esenciale për trupin, si dhe përmirëson shëndetin e lëkures,muskujve,thonjve dhe qimeve apo gëzofit.Produkt I shkëlqyer për prodhimin e energjisë afatgjatë.

Additional information

Weight 0.05 kg
Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Komente

Ende nuk ka komente.

Menuja kryesore

Snacks për qen/mace-Crab Sticks Lenda