Snacks për qen/mace-Calf Clouds Lenda

385.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

1000 in stock

Bërë nga mushkritë e thara të vicit, është I përshtatshëm për qentë e rritur dhe macet. Përmban vetëm mushkri vici, I pasur me vitamin D dhe hekur , esenciale për shendetin e kafshëve. Ndihmon për të luftuar aneminë, forcon lëkurën, kockat dhe sistemin imunitar.

 

Additional information

Weight 0.05 kg
Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

Komente

Ende nuk ka komente.

Informacion per shitesin

  • Emri i dyqanit Dr.Green & Lenda
  • Shitësi: Dr.Green & Lenda
  • Address:
  • No ratings found yet!

Menuja kryesore