Rërë për mace me aromë limoni Pet Natura 5 Litër

1,600.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

997 in stock

SKU: RMFCCL001 Categories: , Tags: , ,

Rërë kristalore për mace, ultra-absorbuese. Produkt natyral me aromë limoni, ndalon rritjen e baktereve. Bllokon aromat e këqija duke shpërbërë mbeturinat e maceve.

Është mjaft ekonomike në raport me cilësinë qe ofron.

Përdorimi:

Duhet të mbushni kutinë me 7 cm Pet Natura®FantastiCat Crystal.

Largoni grumbujt e mbeturinave që bëhen, pjesa tjetër e mbeturinave mbetet e freskët.

Thjesht shtoni më shumë Pet Natura®FantastiCat Crystal për të zëvendësuar mbeturinat që hoqët.

Hidhni mbeturinat me mbeturinat shtëpiake. Mos e hidhni rërën e maceve në tualet.

Additional information

Weight 5 kg
Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Komente

Ende nuk ka komente.

Menuja kryesore

Rërë për mace me aromë limoni Pet Natura 5 Litër