Dog Snack – Yora Protein Bar 35 gr

400.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

1000 in stock

SKU: SYI300 Categories: , , Tags: , ,

Një snack i shijshëm energjie me bazë të butë që është i mbushur me proteina insektesh me cilësi të lartë. Mbajeni një në xhep dhe ndani një pjesë për t’u dhënë atyre një nxitje energjie ushqyese gjatë ose pas një dite të vështirë eksplorimi.

Additional information

Weight 0.035 kg
Be the first to review “Dog Snack – Yora Protein Bar 35 gr”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: Petline
  • Vendor: Petline
  • Address:
  • No ratings found yet!

Menuja kryesore

Dog Snack - Yora Protein Bar 35 gr

400.00 L

Add to Cart