Dog Snack – Yora 100 gr

750.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

999 in stock

SKU: SQY202 Categories: , , Tags: , ,

Proteina e insekteve e pjekur butësisht me tërshërë, karrota dhe mollë për të krijuar biskota të vogla të këndshme dhe të shijshme gëzimi. Qentë do të bëjnë gjithçka për një snack Yora.

Additional information

Weight 0.1 kg
Be the first to review “Dog Snack – Yora 100 gr”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: Petline
  • Vendor: Petline
  • Address:
  • No ratings found yet!

Menuja kryesore