Coat Glossy Conditioner 250 ml

1,370.00 L2,100.00 L (-35%)

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

998 in stock

Zbutës White Coat Glossy me përbërës premium dhe gjalpë shea për zbutjen dhe hidratimin e gëzofit së kafshës shtëpiake. Prodhuar për qen dhe mace me gëzof të bardhë.

Produkti dallohet për vetitë rikuperuese, hidratuese dhe antistatike, kështu që mund të ndihmojë në kontrollin e efektit elektriktrizues të gëzofit.

Përbërja: Aqua , Alkool Cetearyl, Dimetilaminë behenamidopropil, Klorur Behentrimoniumi, Klorur Distearoyletil Dimonium, Gjalpë Butyrospermum Parkii (Shea), Proteina e Hidrolizuar e Grurit, Propilen Glikoli, Retinol A, A, Tokoferik Acid, A, Tocophernocidenic Acidi arakidonik, vaj kastori i hidrogjenizuar PEG-40, benzoat natriumi, glicerinë, hidroksipropiltrimonium guar, acid laktik, poliakrilat natriumi, stearoil glutamate natriumi, acid citrik, fenoksietanol, etilheksilglicerinë, parfumilnamal.

 

Additional information

Weight 0.25 kg
Be the first to review “Coat Glossy Conditioner 250 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja kryesore

Coat Glossy Conditioner 250 ml

1,370.00 L2,100.00 L (-35%)

Add to Cart