Transport falas
Për porosi mbi 5000L & peshë nën 10kg
15 ditë për kthim
Nëse është dëmtuar
Pagesë e sigurtë
100% e sigurtë
24/7 Ndihmë
Ndihmë e dedikuar


Produktet më të shitura

Na ndiqni në Facebook

1 week ago

Pluto.al
Kalofshi një fundjavë të bukur miq! 🐕🥰 ..#plutoal #pluto #ushqimperqen #ushqimpermace #qen #qenush #mace #kafsheshtepiake #ushqimperkafshe #aksesorperkafshe #petfood #dogfood #catfood #happydog #happycat #animals #food #dog #cat #WELLNESSCORE #profine #EverClean #yora #Acana #Orijen #Lenda #lendapetfood #DrGreen #primadog #dyqanonline ... See MoreSee Less
View on Facebook

1 week ago

Pluto.al
Rrip Kong Retractable për miqtë tuaj 🐕Tërhiqet deri në 7,5 m dhe është i përshtatshëm për madhësinë deri në 50 kg.Doreza prej gome është e butë dhe komode.Për ta porositur këtë produkt dhe ne t'jua sjellim në shtëpi,vizitoni faqen tonë në linkun e vendosur në bio...#plutoal #Lenda #lendapetfood #DrGreen #primcat #primadog #ushqimperqente #ushqimpermace #qen #qenush #qenusha #mace #kafsheshtepiake #kafshe #ushqimperkafshet #katerputroshet #profine #dyqanonline #petfood #happydog #happycat #dogfood #catfood #tiranaalbania #animals #food #dog #cat ... See MoreSee Less
View on Facebook

1 week ago

Pluto.al
Ushqim Acana për kotele - një përbërje e plotë proteinash, yndyrnash dhe kalorish që e ndihmojnë kotelen të rritet shëndetshëm 🐈Për ta porositur dhe ne t'jua sjellim në shtëpi,vizitoni faqen tonë në linkun e vendosur në bio.#plutoal #pluto #ushqimperqen #ushqimpermace #qen #qenush #mace #kafsheshtepiake #ushqimperkafshe #aksesorperkafshe #petfood #dogfood #catfood #happydog #happycat #animals #food #dog #cat #WELLNESSCORE #profine #EverClean #yora #Acana #Orijen #Lenda #lendapetfood #DrGreen #primadog #dyqanonline ... See MoreSee Less
View on Facebook

Menuja kryesore